BİZ KİMİZ?

1991 yılında Fransa'da kurulmuş olan KOR INTERNATIONAL, 2020 yılında ADIM ŞİRKETLER TOPLULUĞU ile eşit ortaklıklarla Türkiye'de Jeo-Tech Zemin ve Yapı Güçlendirme A.Ş. şirketini kurarak Türk inşaat sektörüne giriş yapmıştır.

KOR INTERNATIONAL Fransa Savunma Bakanlığına ait mevcut ya da inşa edilecek yapıların zemin ve yapısal güçlendirme ve projelerini yapması için bakanlık tarafından akredite edilmiş ilk ve tek Türk Mühendislerinden oluşan Fransız Firmasıdır.

JEO-TECH hissedarı olan KOR INTERNATIONAL, M-TECH PATRIMONIUM çatısı altında Avrupa'daki madde profesörlerinden akademik destekler alarak ileri teknolojik laboratuvarlarda geliştirilen deprem odaklı yapılarda hasarsızlık amaçlayan inovatif ve ileri yapı teknolojilerini Türkiye'ye taşıyarak ülkemizin sosyo-ekonomik sorununa alternatif çözümler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Projelerinde güvenilir ekonomik ve kalıcı çözümler bulmaya odaklanan firma konularında uzman ,başta riskli zeminlerde yapılaşmaya ekonomik kalıcı çözümler bulması sebebiyle insanlık onur ödülüne layık görülen Belçika merkezli M.TECH PATRİMONİUM’un Türkiye Distribütörüdür.

Ekolojik ve Çevreci Yaklaşım

Projelerimizde çevreci yaklaşım ilkeleri her türlü ekonomik kazançtan önde tutulmaktadır.

Hızlı ve Ekonomik Çözüm

Jeo-Tech alanında uzman çalışanları ile tüm yapı güçlendirmelerinde sizlere hızlı ve ekonomik çözüm sunar.

Kolay ve Uygulanabilirlik

Tüm yapı güçlendirmlerimizde kolaylık ve uygulanabilirliği müşterilerimize sunmaktayız.